大多数支持DEI,但不知道如何实施它。阅读我们有关工作场所多样性,公平和包容性的报告

περιγραφήθέσηςεργασίας:招聘者(θ/α/α/杀​​鼠)

αυτότουπόδειγμαπεριγραφήςθέσηςεργασίαςεργασίαςfim招聘人员είναι βελτιστοποιημένο για την ανάρτηση σε ιστότοπους θέσεων εργασίας για να προσελκύσετε τους κατάλληλους υποψήφιους που μπορούν να διαχειριστούν τον πλήρη κύκλο της διαδικασίας στελέχωσης της εταιρείας σας.Είναι επίσης εύκολο να προσαρμοστεί για τις συγκεκριμένες ανάγκες του δικού σας Recruiter: internal recruiter, υπεύθυνου προσλήψεων γραφείου, υπεύθυνου επιλογής τεχνικού προσωπικού ή άλλου.

παρεμφερείςθέσειςεργασίαςείναι人力资源部招聘人员,,,,内部招聘人员,,,,校园招聘人员,,,,,,,,执行招聘人员και招聘经理。

■αρμοδιότητεςτου招聘者περιλαμβάνουν:

  • σχεδιάζεικαιυλοποιείτησυνολικήστρατηγικήστελέχωσης
  • ερευνάκαιπροσελκύειυποψηφίους创
  • παίρνεισυνεντεύξειςκαι晚

περιγραφήθέσηςεργασίας招募者θέλετεναπροσλάβετε招募者;εγραφείτεγιατηΔΩρεάνΔοκιμή15ημερώντου可行,γιαναΔημοσιεύσετε节见τήτή为θέσηεργασίαςκαιναπροσλλάβετετε为καλύτερακαιγρηγορρόγορότερα。

περιγραφθέσηςεργασίας

αναζητούμεέναναναν招募者μεεμπειρίαστονπλήρηκύκύκλοτηςδιαδικαδικασίαςπρρόσληψηςαναζήτησηταλέντουκαιτηνπροσέλκυση为ψηφίωνέΩςτηδιε取γγγγγγήσυνέντευVONςκαιτηνπρόσληεη作er节义

τικάνειένας招募者;

έναςπετυχημένος招聘者συνεργάζεταιμετουςδιευθυντέςτέ会τωντμημημημημημημημημημημημημτακήβάσηκαιεντοπqur q°ζðarimειειειεε已πρέπειεπίσηςναείστεσεσ仰συστάσειςυπαλλήλων。Ο ιδανικός Recruiter έχει ακαδημαϊκό υπόβαθρο στη Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού, καθώς και εργασιακή εμπειρία στις διαδικασίες διαλογής, συνέντευξης και αξιολόγησης των υποψηφίων.

στηνουσία,■ευθύνεςτου招募者είναιναδιαδιασφαλίζει电话前证διατηρείτουςκαλύτερουςυπαλλήλους,καιταυτ警μιαδυνατήλίστα就是μαυποψηφίων作E

αρμοδιότητες

  • σχεδιάζεικαιυλοποιείτησυνολικήστρατηγικήπροσλήψεΩ
  • αναπτύσσεικαιενημερώνειτιςπεριγραφέςκαιτιςπροδιαγραφέςθέσηςθέσηςεργασία(
  • εκτελείανάλυσηεργασιώνκαικαθηκόντων,γιαναVατεμηριώσειτιςαπαβαιτήσσειςεργασία(α激ηpTασίαιτοτο为
  • ετοιμάζειυλικ为στελσηςσηςκαιδημοσιεύειθέσειςεργασίασίαςστουςστο太κατάλλληληληλου标神启是
  • βρίσκεικαιπροσελκύειυποψηφίουςχρησιμοποποποιώνταςβάσειςδεδομένωνΩ
  • κάνειδιΔιαλογήτωνβιογραφικώνυποψηφίωνκαιτωναιτήσεωνπρόσληψης
  • Διεξάγει συνεντεύξεις χρησιμοποιώντας διάφορα αξιόπιστα εργαλεία/μεθόδους επιλογής και στελέχωσης για να φιλτράρει τους υποψηφίους εντός του χρονοδιαγράμματος
  • αξιολογείτιςσχετικέςγνώσειςτωναιτούντων,τιςδεξιm是τηνεμπειρίατουςκαιταφυσικάτουςταλέντα
  • εντάσσειτουςνέουςυπαλλήλουςγιαναεγκλιματιστούνπλήρως
  • παρακολουθείκαιεφαρμόζειβέλτιστεςπρακτικέςανθρώπινουΔυναμικού
  • παρέχειαναλυτικέ强
  • λειτουργείωςσημείοεπαφήςκαιΔημιουργείδυνατέ会σχέσειςμετουςμετους门q。
  • προωθείτηφμητηςεταιρείαςΩςένανεξαιρετικόχώροεργασίαςέ

απαιτήσεις

  • αποδεδειγμένηεργασιακήεμπειρίαΩς招聘者(ωςD内部招聘人员ή
  • 〜1κανότηταδιε做大Δομημένες,μεβάσηταπροσόντα,κάτωαπόπίεσηκ.λπ。)
  • πρακτικήεμπειρίαμεδιάφορεςδιαδικασίεςεπιλογής(τηλεφωνικέςσυνεντεύξεις,έλεγχοσυστάσεΩνκ.λπ。
  • δυνατότηταοργάνωσηςκέντρωναξιολόγησησησησησησ芭费市
  • εξοικείωσημεβάσειςΔεδομένΩνΩνανθρώπινουΔυδυναμικού,συστήματαπαραραραραρακολολολολολολολολολολολολολολολολολολολολολολ(
  • Πρακτική εμπειρία με λογισμικό πρόσληψης, καθώς και Πληροφοριακά Συστήματα Ανθρώπινου Δυναμικού (HRIS) ή Συστήματα Διαχείρισης Ανθρώπινου Δυναμικού (HRMS)
  • εξαιρετικέςδεξιm是
  • καλέςδεξιm是
  • πτυχίοπανεπιστημίου/μεταπτυχιακόστηδιοίκησησηανθρώπινουΔυναμικο首选

περισσότερεςπηγές:

μαθήματα

准备雇用了吗?

在单个提交中发布到多个工作委员会。在下面添加您的详细信息,并免费尝试可行。

让我们一起成长

可行的帮助各种规模的公司雇用。从今天开始
请求演示或免费发布工作,以发现可行的可行
可以帮助您找到和雇用伟大的人。

开始